MENU Zaloguj się
Ta oferta jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dołącz do USAtogo i odkrywaj najlepsze Deals i Insider Tips.
Twoje korzyści:
 • Ekskluzywne oferty i rabaty na loty, noclegi i wynajem samochodów w USA
 • O nowościach dowiesz się jako pierwszy
 • 100% darmowy udział i rezygnacja w każdej chwili

Rejestracja

Masz ochotę na odrobinę kulturowej rozrywki? Szczególnie, gdy teraz spędzasz dużo czasu w domu. A może jesteś miłośnikiem przyrody i marzysz o kolejnych wędrówkach? W Internecie znajdziesz wirtualne wycieczki, na które możesz się wybrać bez wychodzenia z domu. W dodatku za darmo! Jest tak wiele do odkrycia! Zapraszamy Cię do wygodnego zwiedzenia słynnych muzeów i najpopularniejszych parków narodowych w USA, nie ruszając się z własnego fotela.

Muzea dla miłośników sztuki:

Google Arts & Culture oferuje wirtualne spacery po ponad 200 muzeach w Stanach Zjednoczonych.

Możesz zwiedzić na przykład:
 • Muzeum Solomona R. Guggenheima w Nowym Jorku
  Muzeum Guggenheima jest jednym z najpopularniejszych miejsc, wystawiających sztukę współczesną na Manhattanie. Nie tylko ich wystawy stałe i ekspozycje czasowe są godne polecenia, ale również sam budynek. Został on zaprojektowany przez Franka Lloyda Wrighta.
 • Muzeum J. Paula Getty'ego w Los Angeles
  Muzeum Getty'ego prezentuje w szczególności rzeźby, obrazy i rysunki. Godne podziwu są także przepiękne ogrody i tarasy na terenie muzeum. Te zielone tereny możesz oglądać za pomocą Google Street View.

Ponadto niektóre galerie i muzea udostępniają swoje kolekcje dzieł sztuki online. Na przykład San Francisco Museum of Modern Art przekazało do wglądu wiele filmów i artykułów. Materiały audiowizualne prezentuje również Neon Museum w Las Vegas. Wystarczy tylko wpisać hasło: Neon.

Dodatkowa wskazówka: Jeszcze więcej ofert znajdziesz za pomocą hashtagu #museumfromhome. Na Facebooku, Twitterze i Instagramie możesz odkrywać aktualne propozycje wielu muzeów, galerii i wystaw w USA.

Parki narodowe dla miłośników przyrody

Jeśli jesteś fanem natury to zachwycisz się funkcjami Google Earth. Dzięki temu możesz przechadzać się po 31 parkach narodowych w USA. Czekają na Ciebie fantastyczne widoki i niesamowite wrażenia. Możesz wirtualnie podróżować do następujących parków:

 • Park Narodowy Wielkiego Kanionu (ang. Grand Canyon National Park) w Arizonie
  To jeden z najczęściej odwiedzanych parków narodowych w Stanach Zjednoczonych. Głębokie wąwozy, czerwone skały, rzeka Kolorado i zapierające dech w piersiach widoki zachwycają miliony turystów każdego roku. Dzięki Google Earth możesz wędrować do najbardziej znanych punktów widokowych i podziwiać tam wiele imponujących szczegółów. To między innymi Mather Point, Yavapai Point, Maricopa Point, Hopi Point lub Mohave Point.
 • Park Narodowy Gór Skalistych (ang. Rocky Mountain National Park) w Kolorado
  Park ten zachwyca spektakularnymi widokami na Góry Skaliste, a także bogatą florą i fauną. Słynna Trail Ridge Road przyciąga turystów z całego świata. W przestrzeni wirtualnej możesz podziwiać np. piękne jeziora we wspaniałej górskiej scenerii, takie jak Chasm Lake, Sprague Lake, Bear Lake lub Sky Pond.
 • Park Narodowy Yellowstone (ang. Yellowstone National Park) głównie w Wyoming
  Park ten jest znany ze swoich wodospadów, kanionów i wybuchających gejzerów. W ramach wirtualnego spaceru możesz zobaczyć fantastyczne kolory termalnego źródła Grand Prismatic Spring lub odwiedzić słynny gejzer Old Faithful.

Lista parków godnych polecenia w Stanach Zjednoczonych jest długa. Do najpiękniejszych należą także Park Narodowy Zion w Utah, Park Narodowy Redwood w Kalifornii, Park Narodowy Shenandoah w Wirginii i Park Narodowy Everglades na Florydzie. Możesz wybrać się na długie spacery i poznać niezwykle różnorodną naturę Ameryki Północnej. Takie wirtualne inspiracje mogą pomóc Ci również w planowaniu następnej podróży.

Gorące USA Deals